Bucay J.: Priče za razmišljanje

Price-za-razmisljanje webJoš jednom svojom nezaboravnom knjigom slavni argentinski pisac i psihoterapeut Jorge Bucay potvrdio je staru istinu da priče služe da uspavaju djecu i probude odrasle.A mudrost Bucayevih tekstova doista budi! Ona povezuje ljude – sve one koji su mu priče podarili, u kojem god kutku Zemlje i u kojem god stoljeću živjeli, i sve nas do kojih su došle, a koji ih radosno šaljemo dalje, u svijet, ljudima koje volimo. Nakon svjetskih uspješnica kojima je osvojio i hrvatske čitatelje Jorge Bucay poklanja nam Priče za razmišljanje – novi poziv na rast, novi poticaj da živimo sretniji život.