Rossi M. : Agape

agapePovratak katoličanstva korijenima- milosrđu, bezuvjetnoj ljubavi te brizi za siromašne.Ako se Bibliju može smatrati prvom knjigom samopomoći u smislu da su njezini stihovi ispunjeni utjehom za dušu, kao i pravilima ponašanja, katolički svećenik i karizmatik Marcelo Rossi okrenuo se ravno izvoru: svako od 12 poglavlja knjige od 125 stranica počinje odlomkom iz Evanđelja po Ivanu, koji je najmističniji pripovjedač Kristova života. Odlomke iz Svetog pisma prati komentar koji podsjeća na popularnu propovijed u kojoj Rossi spominje i svece i suvremenike, a svako poglavlje završava molitvom. Knjiga je bila apsolutni bestseler u Latinskoj Americi, ali je zapažen uspjeh ostvarila i u Sjevernoj Americi, pomažući mnogima da obnove i prodube svoju vjeru!