Mišak K.:Dečki, odjebite u skokovima

decki odjebiteDečki, odjebite u skokovima nastavak je Mišakove knjige Sve piše u novinama...a ponešto i ne i predstavlja nastavak naše šetnje kroz vijesti koje su ispred naših očiju, a opet, skriveno, programiranjem i zavođenjem uma i pažnje, i same sudjeluju u gradnji orvelovske totalitarističke države. Cilj je centralizirana kontrola planeta pomoću strukture svijetske vlade, svjetske vojske, svjetske valute i mikročipiranog stanovništva spojenog na svjetski kompjutorski sustav i svjetsku mrežu satelitske navigacije tj. globalnog pozicioniranja. To se sve zbiva u ovom trenutku i do detalja je dokumentirano - ako si dopustimo uočavanje i povezivanje detalja u smislenu cjelinu.