Fallon J.:Ljubav u četvero

book srcaRebecca, Daniel, Alex i Isabel prijatelji su još iz studentskih dana.Rebecca se udala za Daniela, Alex se oženio Isabel i dvadeset godina dva su para bila nerazdvojna. A onda se sve promijenilo. Kad je Alex ostavio Isabel, Rebecca je bila shrvana, no stvari su uskoro krenule s lošega na gore, kad je saznala zašto se to dogodilo. Dok se snalazi u novim okolnostima i pokušava naučiti kako se ponašati u situaciji u kojoj joj je kolegica s posla koju jedva podnosi odjednom nova najbolja prijateljica i kako se suočiti s činjenicom da je nekadašnja četveročlana klika sada samo daleka uspomena, Rebecca je potpuno uvjerena da promjene nikada ne donose ništa dobro. Ili?