Lindsay J.:Dragi i predani Dexter

155764 3Šarmantni monstrum. Jezivi junak. Serijski ubojica koji ubija samo zlikovce ponovno je u akciji – ili bi bio kad bi se mogao otresti svoje stalne sjene. Sve otkako su prvi put nabasali jedan na drugoga, zgodnog, šarmantnog, ubilačkog manijaka Dextera Morgana u stopu prati narednik Doakes. Dexter jest stručnjak za disperziju krvi i radi za policiju u Miamiju, no njegov kolega Doakes naslućuje na koji način Dex voli provoditi slobodno vrijeme i čvrsto je odlučio uhvatiti ga na djelu. A tad se pojavi tijelo, grozno osakaćeno i jedva živo. Kako bi ulovili mučitelja, Doakes i Dexter morat će surađivati – a jedan od njih morat će poslužiti kao mamac…Jeff Lindsay napisao je nevjerojatno originalnu priču o serijskom ubojici koji izaziva simpatije čitatelja, a izuzetno popularna televizijska serija o Dexteru Morganu oduševljava gledatelje istančana ukusa i jakih živaca.