Pisac A. : Hakirana Kiti

hakirana-kitiSpisateljica raskrinkava licemjerje Londona, a u njen život ulaze hakeri.Kiti je istočnoeuropska spisateljica koja završava doktorat iz antropologije na londonskom koledžu. Posebno senzibilizirana za statuse i tretmane manjina, Kiti ne preza ni od toga da raskrinka licemjerje vrlo liberalnih i politički lijevih kružoka u Engleskoj. Njeni ljubavni odnosi idu od erotike do psihičkog striptiza, kakve su njene veze s Mitjom i Rodgeom, a do svih tih intimnih podataka dolazimo zahvaljujući hakerima, koji ilegalno upadaju u Kitin život. Riječ je o romanu koji krši ne samo pravila žanrova, već i – profesija.