Oliver L.: Ako se ne probudim

ako se ne probudimSamantha Kingston ima sve što jedna srednjoškolka poželjeti može: neodoljivo zgodnog dečka, tri fantastične najbolje prijateljice i jedna je od najpopularnijih cura u školi. Petak 12. veljače trebao je biti samo još jedan dan u njezinu savršenom svijetu. Ispalo je, međutim, da joj je to posljednji dan u životu. No, onda je dobila još jednu priliku. Ustvari, sedam novih prilika. Čudesnih tjedan dana ponovno proživljavajući svoj posljednji dan, Samantha će otkriti tajnu vezanu uz svoju smrt, ali i saznati koja je prava vrijednost svega što bi mogla izgubiti...Istodobno sirov i osjećajan te nadasve prelijep roman s krajem koji je jednako toliko hrabar koliko i bolan.