Cole K. : Nezaustavljivo zlo

kresley cole nezaustavljivo zloAutorica bestselera New York Timesa donosi nam mračnu priču o izmučenom i povučenom vampiru i o prelijepoj ubojici koja ga lovi u noći...Sebastian Wroth prije mnogo stoljeća pretvoren je u vampira protiv svoje volje. Dugoopterećen mržnjom i samoćom, pronalazi malo razloga za život. A kad valkirska ubojica Kaderin Hladnog Srca izgubi dvije voljene sestre u jednom davnom vampirskom napadu, dobrohotna sila joj umrtvi tugu.

No osim toga poništi joj i sve ostale osjećaje. Pa ipak, svi će joj se osjećaji vratiti kad susretne Sebastiana. Više neće moći ni ubijati. Kad se nađu na suprotnim stranama u legendarnom natjecanju, u kojem je konačna nagrada toliko velika da može izmijeniti prošlost, Kaderin će učiniti sve da pobijedi, a Sebastian, koji želi osvojiti samo nju, iskoristit će njene probuđene osjećaje kako bi ju zaveo.