Rose, K. - Ne reci nikome

ne-reci-nikomeU ulicama Baltimora zapisana je mračna tajna. Privatna istražiteljica Paige Holden začula je cviljenje guma, a potom ugledala kako se neki kombi zabija u uličnu svjetiljku. Odjednom su po njemu stali prštati meci. Paige nije dvojila ni sekunde, već je odmah potrčala u pomoć. Prepoznaje u vozačici kombija svoju klijenticu koja joj, prije nego što će izdahnuti, kaže tajanstvenu poruku i pruži krvlju umrljan memory stick.

Pet godina ranije državni tužitelj Grayson Smith optužio je jednog muškarca za brutalno ubojstvo djevojke i poslao ga iza rešetaka. No snimka sa sticka baca sumnju na pravednost presude. Paige i Grayson namjeravaju otkriti istinu. Njihova istraga vodi ih u kriminalnu mrežu ucjena i prema zastrašujućem otkriću o povezanosti desetljećima neotkrivenih umorstava djevojaka. Paige i Grayson mogu uspjeti samo ako jedno drugome bezgranično vjeruju, i ako vjeruju da su na pravom putu.