Nepo, M. - Koliko daleko srce vidi

kolikoKoliko daleko srce vidi zbirka je duhovnih, nadahnjujućih priča, koje nam autor Mark Nepo pomaže da bolje razumijemo, da iz njih naučimo i da se inspiriramo uz pomoć dodatnih pitanja i vođenih meditacija.
Priče u sebi nose sjemenke naše ljudskosti. Pomažu nam, poučavaju nas, iscjeljuju i povezuju s onime što je važno. Mark Nepo, autor Knjige buđenja, bestselera New York Timesa, cijenjen kao poetski i filozofski pripovjedač, ogoljuje priče svojega srca, svoje snove i mitove naših predaka te nas blago vodi na našemu putovanju prema otkrivanju osobnih istina.
Svaka je priča poziv na rad s dubokim i životvornim sadržajem koji će produbiti vaše poimanje svijeta i odnos prema njemu. Mark pjesnički tankoćutno i čulno potiče na opažajno pisanje dnevnika, iznosi pitanja koja potiču na razmišljanje i otpočinju raspravu te nudi vođene meditacije koje će vas otvoriti za srce onoga što je sveto.