Hay L. L.- Misli za srce i dušu

Misli-za-srce-i-dusu-1000pixMisli za srce i dušu, prikupljene iz meditacija, duhovnih sesija i predavanja Louise L. Hay, jednostavna su zbirka meditacija koje će vas poticati u trenucima kad tražite nadahnuće u svojim svakodnevnim iskustvima.Ova malena knjiga ispunjena je pozitivnim afirmacijama. Svaka vaša misao kao i svaka riječ koju izgovorite je afirmacija. Zašto onda ne biste odlučili koristiti se samo pozitivnim afirmacijama ne biste li izgradili nov i ispunjen život? Dan za danom otkrivat ćete nove ideje o tome kako svaki dan pretvoriti u prekrasno iskustvo.Afirmacija je poput sjemena koje sijete. Neprestano se brinete za svoj vrt i ako to činite brižno, otkrit ćete da je svaki novi dan ispunjen radošću koju prije niste doživjeli.
Imate moć i autoritet preuzeti kontrolu nad svojim mislima i svojim životom. Čitajući ove afirmacije – jednu na dan, nekoliko odjednom, ili samo otvorivši nasumce neku od stranica ove knjige – napravili ste prvi korak prema bogatijem životu.
Znam da to možete!
Posvećeno Vašem srcu