Moorjani, A.- Ponovno rođena

46087Anita Moorjani pripovijeda nam o svom djetinjstvu u Hong Kongu, poslovnim izazovima, o svojoj istinskoj životnoj ljubavi te o danima koji su je prikovali za bolesničku postelju. Otkriva nam što je sve naučila iz bolesti, kako je demantirala liječnike i suvremenu medicinu, priča nam o ozdravljenju, strahovima i istinskoj veličanstvenosti svakoga od nas. Fascinantno i dirljivo iskustvo blizine smrti iz temelja joj je promijenilo poglede na život i danas je sve što radi prožeto dubinom i spoznajama koje je dobila dok je bila na „drugom svijetu“.
Kao pripadnica tradicionalne hinduske obitelji u većinski kineskom i britanskom društvu, Anita Moorjani od djetinjstva je bila razapeta između svoje i kulture i vjere sredine u kojoj je živjela. Godinama je pokušavala krivotvoriti vlastiti put kako bi ispunila tuđa očekivanja, a zahvaljujući prosvjetljenju koje je doživjela u drugoj dimenziji spoznala je da ima moć izliječiti se sama i da u svemiru postoje čuda za koja prije nije znala.