Gilbert, E.- Potpis na svim stvarima

m 109328Radnja romana Potpis na svim stvarima se odvija širom svijeta – od Londona do Perua, Philadelphije, Tahitija, Amsterdama. Priča je protkana nezaboravnim likovima: misionarima, avanturistima, astronomima, kapetanima, neobičnim genijalcima. Najupečatljivija od svih je priča o Almi Whittaker koja je rođena u doba prosvjetiteljstva, a živi u vrijeme Industrijske revolucije i svjedok je nevjerojatnih trenutaka ljudske povijesti kada sve ranije pretpostavke o znanosti, religiji, trgovini i društvenim klasama eksplodiraju u opasne nove ideje.

Pisano odvažnim, izazovnim duhom tog jedinstvenog vremena, Gilbertina mudra, promišljena i  očaravajuća priča će sigurno zarobiti srca i umove čitatelja.