Hahn T. N. - Umijeće komuniciranja

rsz 1umijecekomuniciranjavI dok svi znamo čitati i pisati, većina nas nije savladala umijeće stvarnog razgovora, kao ni smirivanja našeg uma i otvaranja srca drugim ljudima. Jedan od najcjenjenijih duhovnih učitelja na svijetu, Thich Nhat Hanh, u ovom nas inspirativnom, ali i praktičnom vodiču poučava kako ovladati umijećem komuniciranja, bilo da komuniciramo osobno ili pomoću modernih tehnologija. Komuniciranje je jedna od najvažnijih vještina koja može umanjiti patnju i frustracije na osobnoj, ali i svjetskoj razini te trajno izmijeniti naš doživljaj svijeta kao i utjecaj koji na njega imamo. Rijetki su oni koji nas u tome mogu bolje podučiti od velikog Thich Nhat Hahna.