Straub E. - Na odmoru

na-odmoruJedna obitelj i njezini pridruženi članovi. Dva tjedna na čarobnoj Mallorci. Što sve može poći po zlu.

Ljetovanje na Mallorci za obitelj Post trebalo je biti pravo slavlje: Franny i Jim slave 35. godišnjicu braka, a njihova kći Sylvia upravo je završila srednju školu. Na dugo planiranom odmoru obitelji se pridružuje i 28-godišnji sin Bobby sa svojom starijom djevojkom Carmen i prijatelji Charles i Lawrence.

Rajski otok, kombinacija čudesnih plaža i planina trebali su biti dovoljni za savršenu ljetnu idilu. No, u paketu s avionskom kartom za odredište iz snova ne dolazi i amnestija od pomno skrivanih problema i tajni koje će jedna po jedna isplivati na površinu. Roman Na odmoru roman je o licima koja pokazujemo drugima i licima koja želimo sakriti. Roman o načinima kojima se međusobno povređujemo, ali i iznova gradimo. No, prije svega, ovaj bestseler roman je o sponama i ljubavi koje nas drže na okupu, priča koju je Emma Straub ispričala s puno humora i nježnosti.