Lackberg, C.- Zlosretnik

48208Marit, vlasnica trgovine iz Tanumshedea, poginula je u prometnoj nesreći. U krvi joj je pronađen nevjerojatno visok postotak alkohola, a njezina kći, bivši suprug i životna partnerica tvrde da nikada nije pila. Je li moguće da je zapravo ubijena?U međuvremenu, u mjestašcu se počinje snimati poznati reality show. Kamere prate svaki pokret mladih zvijezda showa, a napetost među sudionicima raste. Jedna zabava sudionika pretvara se u pijanku prepunu svađa, a sutradan je Barbie, djevojka iz showa, pronađena mrtva. Sve oči uprte su u ekipu showa. Je li ubojica netko od njih? I jesu li oba slučaja povezana?
Gledanost emisije sve više raste, novinari traže odgovore, a pod svjetlima reflektora inspektor Patrik Hedström pokušava riješiti svoju najtežu istragu dosad. Jer na površinu su isplivala i neriješena ubojstva iz prošlosti i Patrik se suočava s mogućim serijskim ubojicom...