Coben, H.- Groblje živih

grobljeKat Donovan neudana je detektivka na pragu četrdesetih. Svoje slobodno vrijeme provodi s najboljom prijateljicom Stacy u kafiću u koji je dolazio i njezin voljeni otac. Otac je također radio u policiji, a prije nekoliko godina ubila ga je mafija. Stacy ne podnosi da je Kat sama pa je prijavljuje na internetsku stranicu za upoznavanje partnera. Kat ondje pronalazi profil svojeg nikad prežaljenog zaručnika Jeffa koji ju je iznenada ostavio prije 18 godina. No, tko je Jeff? Je li to uopće „pravi“ Jeff? Kat se polako zapliće u jezovitu mrežu monstruoznog zločinca koji svoje žrtve vreba preko stranice za upoznavanje i drži ih zakopanima u sanduke na jednoj osamljenoj farmi. Da bi riješila misterij Kat mora temeljito prekopati vlastitu prošlost i doznati istinu o Jeffu, ali i o svom ocu.