Jedan me anđeo imenom zavao

m_59905Kada čujete anđela kako vas imenom zove, pažljivo slušajte, jer to što ćete od njega čuti može promjeniti vaš život.

Anđeli nas vode kroz život i daju nam potporu u svemu što radimo. Oni su tu da nam pruže ljubav i blagoslov. Njihova je svrha da nas nadahnu na zadivljujuća čuda i zahvat u beskrajne mogućnosti što nam se nude u svakom trenutku naših dragocjenih života.
Jedan me anđeo imenom zvao je nevjerojatna i poučna zbirka priča koja pokazuje kako naši anđeli čuvari bdiju nad nama s druge strane. Autorica je u ovoj knjizi sakupila najuzbudljivije ispovijesti ljudi koji su bili spremni podijeliti s njom svoja iskustva i koji su se u presudnom trenutku prepustili glasu anđela i promijenili svoj život. Doživljaji ljudi koji su došli u doticaj sa svojim anđelima čuvarima manifestiraju se na različite načine ali je svima zajedničko da su se oni desili u trenutcima kad im je pomoć bila najpotrebnija. Anđeoski susreti koje su opisali ljudi širom svijeta pružaju uvid u najintimnije sfere njihovog života i nadahnjuju čitatelja svojom iskrenošću.