IZMEĐU NEBA I ZEMLJE

m_60057Drevno znanje koje u sebi nosi kineska medicina oduvijek je fasciniralo zapadnjački um. Autori, priznati liječnici kineske medicine, akupunkturisti, poznavatelji herbalne medicine i učitelji, u ovom sveobuhvatnom priručniku demistificiraju drevni kineski pristup zdravlju i, kombinirajući ovu stoljećima staru tradiciju sa zapadnim sustavom liječenja, donose jedinstveno učenje i savjete za zdravlje čovjeka današnjice.

Sve razine kineske medicine objašnjene su na jednostavan i razumljiv način: povijest, filozofija i svjetonazor, dijagnostičke tehnike, teorije pet faza transformacije, ciklusi organa i energetski meridijani, oblici terapije, akupunktura, kinesko ljekovito bilje i još mnogo toga.

Terapeutima i praktičarima ovaj će priručnik biti dragocjen doprinos za korištenje u praksi, a laicima će približiti stoljećima star sveobuhvatan pristup čovjeku i čovjekovom zdravlju te omogućiti da poboljšaju vlastitu kvalitetu življenja i kvalitetu življenja ljudi koji ih okružuju.