KNJIGA ZA SVAKOG DJEČAKA

m_61444U njoj ćeš saznati sve o promjenama s kojima se susrećeš u pubertetu. Pomoći će ti da se snađeš u novom svijetu koji je pred tobom, jer još mnogo toga ne znaš o sebi, svome tijelu i svojim osjećajima... Ova knjiga jasno i slikovito uputit će te kako ćeš održavati osobnu higijenu, pravilno se hraniti, koji je sport idealan za tebe. Poučit će  te kako ćeš najbolje organizirati svoje vrijeme, ponašati se u društvu i još štošta drugo. Ti savjeti i preporuke pomoći će ti da lakše odrasteš, stekneš samopouzdanje i pokažeš sve svoje vrline, ali i da usvojiš pravilne životne navike kako bi živio zdravo i osjećao se dobro.

Došao je trenutak – mijenjaš se! Postao si tinejdžer. Od maminog sinčića uskoro ćeš postati odrastao muškarac. Promjene se neće dogoditi preko noći, niti svim dječacima u isto vrijeme, no proći ćeš kroz njih kao i milijuni dječaka prije tebe i imat ćeš vremena priviknuti se na njih i prihvatiti ih kao nešto sasvim normalno.

Mijenja ti se glas, naglo si narastao, jako se znojiš, pojavili su ti se prištići na licu i dlačice po tijelu, a počinješ se i spolno razvijati – sve su to uobičajeni znakovi koji ti najavljuju da dolazi razdoblje promjena. Kako bi spremno dočekao sve te promjene – informiraj se! Raspituj se. Čitaj. Saznaj što više!

Knjiga za svakog dječaka pružit će ti mnoge važne i zanimljive informacije. U njoj ćeš naći savjete i o tome kako trebaš održavati osobnu higijenu, kako se pravilno hraniti, biti zdrav, lijepo razvijen i pun samopouzdanja, što će ti pomoći da izgledaš lijepo i super se osjećaš. Tako ćeš lakše moći pokazati sve svoje vrline i skrivene kvalitete.