Kako odgojiti savršenog psa

149423_2Cesar Millan poznati je stručnjak za pse čije uspješne metode rehabilitacije problematičnih pasa možete gledati i na tv-ekranima. Slavni televizijski šaptač psima širom svijeta ima vojsku obožavatelja, bilo da je riječ o stručnjacima za dresuru pasa ili pak o nama, vlasnicima pasa. Nakon uspješnice Šaptač psima stiže knjiga s obiljem korisnih savjeta za odgoj sretnog, zdravog i uravnoteženog psa. Za milijune ljudi koji žele u svoj svijet (i svoj dom) dovesti psa, kao i za one koji su to nedavno učinili, Cesar Millan tvrdi: „Da, možete odgojiti savršenog psa“! Sve, naime, počinje primjerenim odgojem u ranoj dobi, a Cesar će vam, na temelju svog dugogodišnjeg iskustva, odgovoriti na najčešće postavljana pitanja i povesti vas prema prekrasnoj dugogodišnjoj vezi s vašim kućnim ljubimcem. Uz njegove savjete stvorit ćete najbolje okruženje za uravnoteženog psa i izbjeći probleme s ponašanjem u budućnosti.