MJESTO ZA UBIJANJE

Mjesto-za-ubijanje_NASLOVNICA-1Nešto se strašno dogodilo u snijegom zametenom selu u Wyomingu. Dvanaest sablasno jednakih kuca stoji mračno i napušteno. Hrana je ostala nedirnuta na blagovaoničkim stolovima. Automobili su još uvijek parkirani u garažama. Stanovnici su nestali, naizgled isparili. To je uznemirujuće mjesto na kojem ce se Maura Isles naći zarobljena tijekom snježne oluje. Došavši u Wyoming na liječničku konferenciju, pridružit ce se skupini prijatelja na izletu u udaljenu skijašku kolibu. Kad zbog pogrešnog skretanja njezin automobil ostane zameten u dubokome snijegu, a ona cestom ode u dolinu, od nje više neće biti nikakva glasa. Nekoliko dana nakon tajanstvenog nestanka njezina prijateljica Jane Rizzoli leti u Wyoming i kreće u potragu. Pronađeno je slupano vozilo s četiri mrtva tijela. Vlasti pretpostavljaju da je jedna od žena Maura. Je li to istina? I može li se njezin nestanak povezati s ranijim umorstvima u tom području? Potraga Jane Rizzoli za istinom dovodi je u tajanstveno selo, gdje zakopano ispod snijega leži zastrašujuće, jezivo otkriće...