Olovni ponedjeljak

olovni-ponedjeljakPetogodišnji Matthew Faraday nestaje na povratku iz škole. Javnost je zgrožena, policija i roditelji očajni. Spletom slučajnosti u istragu se uključuje karizmatična psihijatrica Frieda Klein. Mračni i uznemirujući snovi njezina pacijenta prvo su svjetlo u ovom slučaju i jedini trag. Frieda otkriva povezanost između Matthewova nestanka i davno zaboravljenog zločina. Riskirajući sve, sve je bliže hladnokrvnom psihopatu i otkrivanju strašne tajne. Hoće li uspjeti spasiti dječačića i samu sebe, neizvjesno je do samoga kraja...

Opsesivan i uzbudljiv psihološki triler ne ispušta se iz ruku do zadnje stranice.