Doba čuda

doba-cudaJedne naizgled obične subote u kalifornijskom predgrađu, Julia i njezina obitelj spoznaju, zajedno s ostatkom svijeta, da se Zemlja odjednom počela sporije okretati. Dani i noći postaju sve dulji, gravitacija se mijenja, nastupaju kaos i pustošenje. No dok se probija kroz labirinte tog novog svijeta, Julia se isto tako mora nositi s problemima svakodnevnog života – pukotinama u braku njezinih roditelja, gubitkom starih prijatelja, boli i nadom prve ljubavi. Dok se Julia prilagođava novoj svakodnevici, usporavanje se nemilosrdno nastavlja...

Briljantan, uznemirujući i nezaboravan roman Doba čuda priča je o odrastanju u nevjerojatnom vremenu, o ljudima koji nastavljaju sa svojim životima u nepovratno izmijenjenome svijetu.