OPSJEDNUTOSTI DOKTORA FORRESTA

m_67121Tri ugledna škotska liječnika, psihijatar Steve Hartford, dječji kirurg Grey Lochran i plastični kirurg Robert Forrest najbolji su prijatelji još od školskih dana. Žive u bogatom predgrađu Londona, naoko zavidnim životima. No za svakoga od njih srednje su godine donijele određena nezadovoljstva, osobito Robertu Forrestu, bonvivanu i ženskarošu opsjednutom strahom od starenja i prekidom veze sa svojom mladom i lijepom partnericom.

Kad Forrest jedne ljetne večeri nestane, Lochram i Hartford obuzeti su crnim slutnjama. Policija ne može pronaći nikakve dokaze o njegovoj otmici pa dvojica liječnika odlučuju provesti vlastitu istragu. Uskoro se, međutim, obojica zateknu u vrtlogu bizarnih, zastrašujućih događaja koje ne znaju razriješiti, a Robert je, čini se, bliže nego što naslućuju...