INSTANT MBA - Mislite, radite i zarađujte kao da ste diplomirali na vrhunskom poslovnom fakultetu

m_64769Odustanite od zarađivanja i stvarajte dobit, naučite kritički razmišljati o svojoj ideji, preispitajte svoje osobine vođe, pronađite najbolje ljude za svoj tim zadržite ih i motivirajte... Dobro nije više dovoljno dobro, stoga iskoristite sva dostupna znanja kako biste oblikovali svoj poslovni profil i postali uspjeli u poslovnim okolnostima rizika, neizvjesnosti i promjena. Instant MBA upoznaje vas s poslovnim uzorima, navodi vas da razmišljate kritički i da unaprijedite svoje poslovanje. Pokazat će vam da je MBA način razmišljanja, akcijski plan i izvor inspiracije. Priručnik se može koristiti kao izvor ideja za primjenu u svom poslovanju ili za grupno usavršavanje za poboljšanje poslovanja.
„Nema sumnje da svijet biznisa postaje sve okrutniji. No isto tako nema sumnje da će oni koji budu ulagali u različit način razmišljanja i u svoje izdizanje iznad prosječnog i koji su u stalnoj potrazi za svježim i briljantnim idejama ne samo preživjeti, već i biti vrlo uspješni.“ kaže autor.