ROLLING STONES-50 GODINA

rolling-stonePročitali ste sjajnu Richardsovu autobiografiju. Već ste odavno nabavili ključne albume i boxove.
Mislite da znate sve o Stonesima? Krivo!

No, ništa zato. Drugo temeljito dopunjeno i prošireno izadanje knjige, nažalost preminulog začinjavca domaće rock-kritike Darka Glavana i sjajnog glazbenog kritičara i etabliranog rock publicista Hrvoja Horvata, popunit će sve "rupe" i dati odgovore na pitanja za koja niste znali kako i kome ih postaviti. Naime "Rolling Stones - 50 godina" - čije objavljivanje baš lijepo pada na okruglu pedesetu obljetnicu benda koji je formatirao rock and roll - nije samo još jedna "biografija Rolling Stonesa". To je vraški zabavna a istovremeno i dubinska sonda koja zadire u "fenomen" i samih Stonesa i glazbene epohe koju su svojim radom obilježili. Nezaobilazna, baš kao i opus s potpisom Jaggera i Richardsa.