Arnovo naslijeđe

arnovo-naslijedjeUzbudljiv i inspirativan, krvav i romantičan – predodređen da postane klasikom!

Arnovo naslijeđe najnoviji je nastavak iznimno popularnog ciklusa povijesnih romana Jana Guilloua o dobu križarskih pohoda, kraniziranom u dosad najvećoj filmskoj produkciji na sjeveru Europe. Taj punokrvni viteški roman podjednako je lijepo i krvavo štivo, saga o junaštvu u kojoj tlo podrhtava pod naletom nadolazećih vojski, a more se razbija o pramce križarskih brodova što plove na Istok. Priča u kojoj ljubav pobjeđuje moć...

Roman Arnovo naslijeđe (Arvet efter Arn, 2001.) postao je najveći nacionalni bestseler te se samo u Švedskoj prodao u pola milijuna primjeraka i tri je uzastopna mjeseca zauzimao prvo mjesto na domaćoj ljestvici bestselera.