Nestala bez traga

nestala-bez-tragaOnoga dana kad je oteta, Annie O'Sullivan, tridesetdvogodišnja trgovkinja nekretninama, imala je tri cilja: prodati kuću, zaboraviti najnoviju svađu s majkom i stići na vrijeme na večeru s dečkom. No baš kad se Annie sprema otići, kombijem stiže posljednji klijent i ona pomisli kako će ipak imati sreće, ali nije bilo tako... S pričom o godini koju je Annie provela zatočena u kolibi na vrhu planine – a koju doznajemo iz njezinih razgovora sa psihijatricom – isprepliće se druga, ona o noćnoj mori koju proživljava otkad je pobjegla: o tome kako pokušava sastaviti djeliće svog razlomljenog života, o policijskoj potrazi za njezinim otmičarom, koja još uvijek traje, i o uznemirujućem osjećaju kako njezinim problemima još ni približno nije došao kraj. Preživjela je ono što je nemoguće preživjeti, no može li je istina doista osloboditi? Impresivan triler koji ledi krv u žilama.