ADELE - BIOGRAFIJA

m 68810Prva i zasad jedina biografija najveće pjevačke zvijezde današnjice, djevojke iz susjedstva koja je osupnula svijet glasom, pjesmama, izvedbom, prkoseći pravilima šoubiznisa u kojem se eksploatira izgled.
Nakon dva albuma "19" i "21" Adele je pošlo za rukom ono o čemu najveći dio konkurencije sanja, osvojiti svijet pjesmama, u konzumerističkom sistemu ne biti one hit wonderom nego izrasti u pjevačicu o kojoj se već nakon nekoliko godina trajanja na sceni govori kao o evergreenu.
Osebujan glas, brojni hitovi i ranjiva osobnost priskrbile su Adele veliku popularnost, ali i priznanja publike i kritike.
Ova knjiga prati njezinu priču od djetinjstva u Londonu gdje je počela pjevati sa samo 4 godine, do ugovora sa izdavačkom kućom.
Adele je zaista prava ikona; njezin izgled ne uklapa se u stereotipni stil celebrityja, ima golemu tremu prije nastupa, a jednom je otkazala bitnu promociju u Americi zato što nije bila raspoložena za putovanje.
Ova knjiga je potpuni portret genijalnog talenta i inspirirajuće beskompromisne žene koja je osvojila svijet.