MAYO CLINIC - VODIČ ZA ZDRAVU TRUDNOĆU

• majka i dijete iz mjeseca u mjesec
  • smjernice za promišljene odluke
  • jasne i lako dostupne činjenice

4172  Klinika Mayo o zdravoj trudnoći pruža vjerodostojne, praktične, sveobuhvatne i lako razumljive informacije o trudnoći i porođaju. Većina ovih informacija proizlazi izravno iz iskustva liječnika, primalja, medicinskih sestara, znanstvenika, terapeuta i drugih zdravstvenih stručnjaka zaposlenih u Klinici Mayo. Knjiga je nadopuna savjetima vašeg liječnika kojemu biste se trebali obratiti u slučaju da se pojave određeni zdravstveni problemi.

Za lakše čitanje Vodiča za zdravu trudnoću, evo informacija o strukturi knjige. Knjiga je podijeljena u četiri dijela: Prvi dio: Trudnoća, porođaj i vaše novorođenče, Drugi dio: Vodič za donošenje odluka tijekom trudnoće, porođaja i roditeljstva, Treći dio: Vodič kroz trudnoću, Četvrti dio: Komplikacije trudnoće i porođaja.

Knjiga je namijenjena budućim roditeljima.