PJESMA MAORA

Pjesma-Maora NASLOVNICA-1Novi Zeland, 1893. godine.

William Martyn, sin irskoga seoskog plemića, obrazovaniji je i uljuđeniji od mnogih koje je potraga za zlatom dovela u Queenstown. Elaine se zaljubljuje u njega i William prihvaća njezinu ljubav. Međutim, kada u posjet dolazi Kura, Elaineina rođakinja, polumaorka, njihova se ljubav našla u velikoj kušnji… William odmah podliježe čarima egzotične ljepotice i njezinu slobodnom ponašanju.

Kako će završiti borba dviju djevojaka zaljubljenih u istoga muškarca?

Hoće li Kura ostvariti karijeru pjevačice kako je oduvijek maštala ili će ju ljubav u tome spriječiti?

Kako će završiti Elainin bijeg nakon grubog obrata sudbine koji joj je promijenio život?