THE DOORS - MOJ ŽIVOT S GRUPOM

m 83252Niti jedan bend nije nikada zvučao kao The Doors. Niti jedna grupa glazbenika nikada nije uspjela stvoriti tako očaravajuću kombinaciju glazbe i stihova i niti jedan drugi frontman nije toliko duboko dirnuo publiku kao što je to činio Jim Morrison.Ray Manzarek, suosnivač benda i klavijaturista bio je u bendu od samog početka do tužnog kraja. U svojim iskrenim i šarolikim memoarima on nam donosi pogled iznutra na kratku, ali briljantnu povijest Doorsa. Od njegovog prijateljstva sa Morrisonom začetog na fakultetu, do legendarnih nastupa na Sunset Stripu, preko niza revolucionarnih albuma, pa sve do tragične Morrisonove smrti 1971. godine, iz stranice u stranicu potvrđuje se kako nitko drugi ne može ispričati priču o Doorsima kao Ray Manzarek.I danas, u svijetu u kojem, zapanjujuće, glazba the Doorsa i daje zvuči svježe i fascinantno kao i onda kada su je stvarali, Ray Manzarek konačno otkriva cijelu istinu o bendu i njegovom kultnom frontmenu čiji su život i smrt u međuvremenu postali jedna od najvećih legendi rock 'n' roll svijeta.