Selotejp marketing

Selotejp-marketingNajbolji svjetski marketinški vodič za male poduzetnike. Mučite se pokušavajući osmisliti pravi logotip koji prenosi vašu poruku? Ne znate po čemu se vaša tvrtka razlikuje od drugih? Pitate se kako doći do klijenata i naći svoje mjesto na globalnom tržištu? Selotejp marketing knjiga je koja ima odgovore na sva vaša pitanja te rješenje za sve nepoznanice i probleme koji vas muče. Selotejp marketing smatra se najboljim svjetskim marketinškim vodičem upravo zbog sustavnog pristupa marketingu; otkriva da je savršen marketing nalik samoljepivoj vrpci jer vaše će se marketinške ideje bolje zalijepiti nanesete li ih u više slojeva – baš poput selotejpa!U ovoj vam knjizi poznati američki marketinški stručnjak John Jantsch nudi rješenja za razvoj i provedbu marketinškog plana koji će osvježiti poslovanje vaše tvrtke i učiniti je dugoročno uspješnom, no knjiga je istodobno namijenjena i onima koji se tek odlučuju pokrenuti vlastiti posao.