Poduka iz apstinencije

m 86656Tim Mason je nogometni trener, bivši ovisnik koji se nakon potpunog sloma uspio spasiti. Tim je uz to i član evangelističke crkve kojoj se baš i ne sviđa to što Ruth predaje, a ni način na koji ona to čini, te daje sve od sebe kako bi se ona našla u središtu jedne poprilično negativne javne kampanje. A Ruth pak ne odobrava da crkva svoja učenja širi i van granica svoje zajednice. Ljuti protivnici u kulturalnom ratu u malome gradu, Tim i Ruth instinktivno prežu jedno od drugoga, no kad ih kontroverzan događaj na nogometnom igralištu primora da doista počnu razgovarati, naći će se u situaciji u kojoj će biti prisiljeni preispitati ispravnost možda prebrzo stečenih prvih dojmova.