DONACIJA KONČAR INEM-a GRADSKOJ KNJIŽNICI I ČITAONICI ILOK

u Četvrtak, 10 Lipanj 2021. Objavljeno u Novosti

Gradska knjižnica i čitaonica danas je zaprimila donaciju računala i računalne opreme od strane donatora KONČAR INEM-a koju je zaprimila v.d. ravnateljica Željka Đerić. Knjižnica će donacijom promicati informatičko opismenjavanje mladih i korisnika starije životne dobi te će senzibilizirati javnost o potrebi cjeloživotnog obrazovanja. Hvala KONČAR INEM-u što je prepoznao Gradsku knjižnicu i čitaonicu kao mjesto gdje se promiče vrijednost kulturne i informacijske potrebe uz korištenje suvremene tehnologije uz naglasak na međusobnu društvenu integraciju mlađe i starije populacije koja razmjenjuje iskustvo, mudrost i znanje. 🥰 Ovim putem se zahvaljujemo donatoru KONČAR INEM-u i predsjedniku uprave Vedranu Jelineku, dipl.ing. i gospođi Renati Banožić u ime Gradske knjižnice i čitaonice Ilok na donaciji računala i pripadajuće opreme.