Adler-Olsen, J. - Ožiljci prošlosti

on Četvrtak, 08 Srpanj 2021. Posted in Noviteti

Adler-Olsen, J. - Ožiljci prošlosti

Majstor nordijskog trilera vraća se sa sedmim romanom iz uzbudljivog serijala o Sektoru Q. U parku usred Kopenhagena pronađeno je truplo starije žene. Slučaj iznimno nalikuje još jednom neriješenom slučaju od prije gotovo deset godina, ali veza između dviju žrtava zbunjuje policiju. Usto, netko napada mlade žene diljem grada. Mogu li svi ti surovi činovi nasilja biti povezani? Detektiv Carl Morck iz Sektora Q zadužen je za rješavanje misterija. To bi se moglo pokazati kao najveći izazov ikada, jer je mračna, uznemirujuća prošlost upravo onesposobila jednu od vrijednih članica njegova tima. Carl, Assad i Gordon morat će iskopati užasnu istinu o Roseinom djetinjstvu prije nego što bude prekasno.