Brekalo, M. - Moja sretna hrana

on Četvrtak, 16 Srpanj 2020. Posted in Noviteti

Brekalo, M. - Moja sretna hrana

Prva kuharica Maje Brekalo idealna je za sve koji se žele hraniti jednostavno, a ukusno i zdravo. Autorica bloga i Instagram profila Delicious Healthy by Maya već godinama oduševljava tisuće pratitelja, među kojima su i kulinarske i druge zvijezde, svojim maštovitim i originalnim receptima.

Njezini cjeloviti i jednostavni recepti za svaki dan okusima, bojama i teksturama osvajaju i najizbirljivije sladokusce. Od raznolikih slanih i slatkih doručaka, brzih maštovitih ručkova i jela na žlicu, do fantastičnih deserata – Maja nam nudi svoje najbolje recepte na biljnoj bazi koji će zadovoljiti svako nepce.
Idealna kuharica za sve koji ne žele ili ne mogu provoditi sate u kuhinji, no bez obzira na to žele jesti dobro, kvalitetno i fino.