Burton, M. - Nikad se ne osvrći

on Ponedjeljak, 05 Srpanj 2021. Posted in Noviteti

Burton, M. - Nikad se ne osvrći

Nakon nestanka nekolicine žena, agentica Melina Shepard iz Istražnog odjela Tennesseeja odlučuje istraživati na svoju ruku, prerušena u prostitutku. Dok radi na ulici, za dlaku izbjegne postati najnovijom žrtvom serijskog ubojice, a ma koliko joj to bilo bolno priznati, treba joj pojačanje. Na scenu stupa usamljeni vuk, FBI-ev agent Jerrod Ramsey.

U slijepoj ulici zbog nedostatka tragova, on i Melina istražuju mjesto na kojem je u slupanom automobilu pronađena napuštena djevojčica. Otvaraju prtljažnik i užasnu se shvativši da imaju posla s dvojicom serijskih ubojica vrlo različitih navika. Cijela ta situacija budi u Melini uspomene – zašto se baš taj slučaj doima tako povezanim s njezinom bolnom prošlošću? Prije nego što vrijeme istekne, Melina mora uhvatiti ne jednog, nego dvojicu serijskih ubojica – a oba su bacila oko na nju.