Coleman, L. - Ljeto na talijanskom jezeru

on Petak, 03 Srpanj 2020. Posted in Noviteti

Coleman, L. -  Ljeto na talijanskom jezeru

Autorica svjetskih bestselera Brianna Middleton svojim je neodoljivim – i papreno seksi – ljubavnim pričama osvojila srca milijuna čitatelja. No djevojka koja ih piše u velikim je problemima: pati od spisateljske blokade, a na privatnom ljubavnom planu doživljava krah.

Prigoda da provede ljeto držeći predavanja u spisateljskoj oazi smještenoj u idiličnoj vili na obali jezera Garda, vili koju posjeduje poznati pisac povijesnoratnih romana Arran Jamieson, možda je onaj sastojak koji će je nadahnuti i unijeti romantiku u njezin život. Brieino talijansko ljeto natopljeno suncem moglo bi predstavljati početak njezine vlastite bajke – koja će završiti riječima i živjeli su sretno do kraja života.