Dugoni, R. - Grob moje sestre

on Četvrtak, 14 Listopad 2021. Posted in Noviteti

Dugoni, R. - Grob moje sestre

Prošlo je dvadeset godina od nestanka Sare Crosswhite, koji je nepovratno promijenio živote stanovnika pitomoga gradića Cedar Grovea. Okrivljen je Edmund House, već osuđivani silovatelj, ali Sarina sestra Tracy sumnja u valjanost presude, okrivljujući sebe za događaj zbog kojega je ostala bez obitelji. Stoga je život posvetila traganju za istinom, nastojeći rasvijetliti okolnosti Sarina nestanka.

Kad slučajni prolaznici otkriju ostatke Sarina tijela nedaleko od njihova rodnoga grada, Tracy je odlučna dobiti odgovore na sva svoja pitanja. Dok traga za pravim ubojicom, otkriva mračne, dugo čuvane tajne koje će zauvijek promijeniti njezin odnos s prošlošću – i otvoriti vrata smrtonosnoj opasnosti.