Duke, B. - Sve ti se vrati

on Ponedjeljak, 14 Lipanj 2021. Posted in Noviteti

Duke, B. - Sve ti se vrati

Veronica “Ronni” Johnson, njegovateljica koja želi postati spisateljica, očaravajuću Violet upoznaje u domu za starije. Violet nije potrebna pomoć, nego samo žudi za mnogo muške pozornosti. Svojom smrću Violet ostavlja Ronni vrlo velikodušno nasljedstvo, ail samo ako za godinu dana napiše knjigu o Violetinu životu. Ronni je uvučena u svijet Violetine mladosti i opčinjena životom u tim vremenima. To neodoljivo putovanje prepuno je otkrića, a neka od njih vezana su uz muškarce koje je Ronni poznavala kao osamdesetogodišnjake u Fairfield Springsu. Opterećena teškoćama, nesigurna Ronni trudi se izlaziti nakraj sa svojim pacijentima, novim dečkom i velikom količinom emocionalne prtljage dok pokušava dovršiti rukopis na vrijeme.

Tada na površinu počinju izranjati mnoge tajne… I sve se promijeni.