FIELDS NIKKBURN, M. - VOLI LJUDE, KORISTI SE STVARIMA

on Petak, 13 Kolovoz 2021. Posted in Noviteti

Zamislite život s manje: manje stvari, manje stare krame, manje stresa, duga i nezadovoljstva – život s manje distrakcija. Sada zamislite život s više: više vremena, više smislenih odnosa, više rasta, doprinosa i zadovoljstva – život pun strasti, neopterećen zamkama kaotičnog svijeta oko vas. Ono što zamišljate život je s namjerom, a da biste ga ostvarili, trebate otpustiti suvišne stvari koje vam stoje na putu. U svojoj knjizi Voli ljude, koristi se stvarima, autori Joshua Fields Millburn i Ryan Nicodemus, poznatiji kao dvojac Minimalisti, idu dalje od pukog otpuštanja materijalnih stvari da bi nam pokazali kako minimalizam pomaže u preispitivanju i zacjeljivanju sedam najvažnijih životnih odnosa: sa stvarima, istinom, jastvom, novcem, vrijednostima, kreativnošću i ljudima. Na temelju vlastitog iskustva, i iskustva ljudi koje su susreli na svom minimalističkom putovanju, pokazat će vam kako živjeti ispunjeniji i smisleniji život. Jednom kad imate manje možete napraviti mjesta za ono čega vam treba više.