Gaynor, H.;Webb, H. - Sretnimo se u Monaku

on Petak, 19 Lipanj 2020. Posted in Noviteti

Gaynor, H.;Webb, H. - Sretnimo se u Monaku

Filmske zvijezde i paparazzi slijevaju se u Cannes kako bi nazočili glamuroznom flmskom festivalu, ali Grace Kelly, najveća od svih zvijezda, ima samo jednu želju – pobjeći od bljesaka objektiva. Kada joj u tome pomogne prodavačica parfema Sophie Duval, dok je Grace bježala od britanskoga novinara Jamesa Hendersona, rađa se veza koja pokreće niz događaja koji se protežu kroz trideset godina prijateljstva, ljubavi i tragedije. James Henderson ne može zaboraviti kratak susret sa Sophie Duval. Prihvaća zadatak pratiti i izvještavati o vjenčanju stoljeća i plovi na brodu SS Constitution iz New Yorka sa svadbenom pratnjom Grace Kelly. U Monaku, svadbena je groznica u punom zamahu, strasti se pojačavaju, a James i Sophie moraju odlučiti čega su spremni odreći se u ime ljubavi.