Glasgow, K. - Kako se sprijateljiti s tamom

on Četvrtak, 06 Svibanj 2021. Posted in Noviteti

Šesnaestogodišnja Tiger Tolliver živi s majkom June čiji je pretjerano zaštitnički odnos i kontrola nad svakim djelićem njezina tinejdžerskog života počinje sve više gušiti. I upravo u trenutku kad se Tiger odluči izboriti za svoje odluke i svoju samostalnost i kad konačno poljubi dečka koji joj se sviđa, jedan telefonski poziv preokrenut će cijeli njezin svijet naopako. Najljepši je dan ljeta, a oko Tiger se odjednom spustila tama iz koje, čini se, nema izlaza. Majka joj nikada nije govorila o njenom ocu, a bez ikoga od obitelji, Tiger je odjednom primorana cijeli svoj život spakirati u jedan ruksak i otići u udomiteljsku obitelj, gdje otkriva se bol pojavljuje u različitim oblicima. Dok kroz njen život prolaze osobe uz koje će naučiti sve o patnji i gubitku, povjerenju i ljubavi, Tiger se čini da je možda ipak pronašla način kako da se sprijatelji s tamom...