Harmon, A. - Iz pijeska i pepela

on Petak, 19 Lipanj 2020. Posted in Noviteti

Harmon, A. - Iz pijeska i pepela

Eva Rosselli i Angelo Bianco odrasli su u istoj obitelji, no razdvojile su ih okolnosti i vjera. Kako su prolazile godine, zaljubili su se jedno u drugo. No Angela je privlačila Crkva, pa je unatoč snažnim osjećajima koje je gajio prema Evi odabrao svećeništvo. Sada, više od desetljeća poslije, Angelo je katolički svećenik, a Eva žena koja nema kamo. Gestapo je sve bliže i Angelo je skrije u samostan gdje ona sazna da je samo jedna od brojnih Židova kojima pomaže Katolička crkva. No ne može se samo kriti i prekriženih ruku čekati spas dok Angelo riskira sve da bi je zaštitio. Dok je svijet u ratu i brojnim je ljudima potrebna pomoć, Angelo i Eva suočavaju se s izazovom za izazovom, moraju donositi teške odluke, sve dok ih okolnosti ne prisile da donesu najtežu od svih.