Lonsdale, K. - Sve što nam je ostalo

on Srijeda, 01 Travanj 2020. Posted in Noviteti

Lonsdale, K. - Sve što nam je ostalo

Sjajan prvijenac s neočekivanim zapletima, Sve što nam je ostalo istražuje shrvanost gubitkom, euforiju ponovnog zaljubljivanja, posljedice otkrivanja istine o našim najdražim i koliko su daleko spremni ići kako bi nas zaštitili.

Pomoćna kuharica Aimee Tierney ima savršen recept za savršen život: udati se za ljubav iz djetinjstva, podići obitelj i otkupiti restoran svojih roditelja. Ali, kada njezin zaručnik James Donato nestane u pomorskoj nesreći, njezina pomno isplanirana budućnost biva utopljena u moru. Umjesto šetnje prema oltaru na svome vjenčanju, Aimee se nalazi na Jamesovu sprovodu koji je ostavlja vrlo uznemirenom. Dok se Aimee bori obnoviti svoj život, zaranja dublje u misterij Jamesova nestanka. Ono što pronalazi jest ocean prepun tajni koje će je natjerati da preispita sve o životu koji su gradili zajedno. I, baš ispod površine tog oceana skriva se tajna koja će je osloboditi… ili zauvijek uništiti.