O´Neal, B. - Kad smo vjerovali u sirene

on Srijeda, 01 Prosinac 2021. Posted in Noviteti

O´Neal, B. - Kad smo vjerovali u sirene

Josie Bianci poginula je u vlaku tijekom terorističkog napada. Barem tako vjeruje njezina sestra Kit, liječnica hitne pomoći u Santa Cruzu. Ali dok petnaest godina poslije Kit gleda izvještaj o požaru u klubu u Aucklandu, primijeti ženu koja nevjerojatno sliči Josie. Ta će snimka pokrenuti lavinu potisnutih emocija: tuge, gubitka i ljutnje. Svjesna kako neće pronaći mir dok ne dozna sve odgovore, Kit otputuje na Novi Zeland i prisjeća se minulih dana: djetinjstva provedenog na plaži, neobičnih roditelja, tinejdžera koji je postao član njihove obitelji, ali i događaja koji je zauvijek promijenio njihove živote. Dok sve više uranja u sjećanja, postaje i sve svjesnija kako je jedini način da se ponovno poveže sa sestrom taj da se suoči s potresnom istinom.