Robb, J.D. - Slavni u smrti

on Četvrtak, 12 Studeni 2020. Posted in Noviteti

Robb, J.D. - Slavni u smrti

New York 2058., grad budućnosti, tehnološkog napretka i mračnih tajni.
Grad u kojem se, unatoč izvanrednim genetičkim postignućima, ubojstva i dalje događaju.
Prva žrtva pronađena je jedne kišne noći kako leži na pločniku. Druga je ubijena ispred zgrade. Obje su bile lijepe i vrlo uspješne žene.
Njihovi glamurozni životi punili su novinske stupce, a njihovi intimni odnosi s moćnicima i bogatašima poticali govorkanja.
Na čelo istrage postavljena je Eve Dallas, odlučna, snažna i karizmatična poručnica koja živi za svoj posao i neće odustati dok pravda ne bude zadovoljena.
Eve slijedi svaki trag kako bi pronašla ubojicu. Kada otkrije da je sa žrtvama bio povezan i njezin ljubavnik Roarke, njihov ionako krhak odnos ponovno će se naći na kušnji.