ROWLING, J.K. - HARRY POTTER I KAMEN MUDRACA

on Ponedjeljak, 21 Studeni 2022. Posted in Noviteti

Najpoznatiji svjetski čarobnjak vraća se u Hrvatsku! Priča o Harryju Potteru obilježila je i oblikovala brojne generacije, a sad se konačno vraća u novom izdanju, i to baš na 25. obljetnicu nastanka. Vjerni fanovi moći će ponovo uroniti u magični svijet, a ljubav prema ovom neponovljivom kultnom klasiku s njima će sad dijeliti i novi naraštaji. Pođite stoga na putovanje u čudesan svijet čarobnjaštva i zavirite u prvi dio ovog serijala, Harry Potter i Kamen mudraca. Harry je naizgled sasvim običan dječak s tragičnom životnom pričom, a život mu se u potpunosti preokrene kad mu krenu pristizati neobična pisma koja njegovi skrbnici očajnički pokušavaju zataškati. Zakoračite zajedno s njim u Hogwarts, najpoznatiju školu vještičarenja i čarobnjaštva, pripremite čarobne štapiće i upoznajte svijet magije.